Haber: Editor Sekarya Tren Saatleri
A+ A-
25 Eylül 2019 Çarşamba 11:37:09
193 kez okundu.
Adapazarı - Pendik Ada Ekspresi ve Hızlı tren kalkış varış saatleri...
Admatic inpage x Ad Code START Admatic inpage x Ad Code END
Adapazarı - Pendik Ada Ekspresi Tren Saatleri

İstasyon

1. Tren 2. Tren 3. Tren 4. Tren
Adapazarı 05:55 09:00 15:20 18:15
Mithatpaşa 06:00 09:07 15:27 18:23
Arifiye 06:09 09:16 15:36 18:35
Sapanca 06:16 09:23 15:43 18:42
İzmit YHT 06:38 09:45 16:05 19:06
Derince YHT 06:44 09:51 16:11 19:12
Yarımca YHT 06:52 09:59 16:19 19:20
Hereke YHT 06:59 10:06 16:26 19:27
Gebze 07:13 10:20 16:40 19:42
Tuzla 07:29 - - 19:51
İstanbul (Pendik) 07:37 10:36 16:56 19:59

 

Pendik - Adapazarı Ada Ekspresi Tren Saatleri

İstasyon

1. Tren 2. Tren 3. Tren 4. Tren
İstanbul (Pendik) 08:15 12:45 18:00 20:50
Tersane - - - 21:00
Tuzla - - 18:09 -
Gebze 08:35 13:03 18:19 21:14
Hereke YHT 08:50 13:18 18:34 21:29
Yarımca YHT 08:57 13:25 18:41 21:36
Derince YHT 09:05 13:33 18:49 21:44
İzmit YHT 09:12 13:40 18:56 21:51
Sapanca 09:33 14:01 19:17 22:12
Arifiye 09:40 14:09 19:24 22:19
Mithatpaşa 09:50 14:19 19:34 22:29
Adapazarı 09:56 14:25 19:40 22:35

 

Adapazarı - Arifiye Adaray Banliyösü Saatleri
 

Adapazarı

Kalkış

Arifiye

Varış

Yolculuk

Süresi
1 - - 00.15
2 - - 00.15
3 - - 00.15
4 - - 00.15

 

Arifiye - Adapazarı Adaray Banliyösü Saatleri

Arifiye

Kalkış

Adapazarı

Varış

Yolculuk

Süresi
 
- - 00.15 1
- - 00.15 2
- - 00.15 3
- - 00.15 4

 

ADAPAZARI:
05.30 - 21.00
0264 277 37 00

ARİFİYE:
05.30 - 22.00
0264 229 44 23
SAPANCA:
06.00 - 22.00
0264 582 01 00

İZMİT:
24 SAAT AÇIK
0262 321 10 39
GEBZE:
06.00 - 22.00
0262 655 78 51

PENDİK:
05.45 - 22.00
0216 354 01 30 (DANIŞMA)

Bu tren "Ada Ekspresi" her gün Adapazarı > İstanbul > Adapazarı arasında çalışır, Adapazarı-İstanbul tren saatleri, Adapazarı-Pendik tren saatleri, Mithatpaşa-Pendik tren saatleri, İzmit-İstanbul tren saatleri, İzmit-Pendik tren saatleri, Sapanca-Pendik tren saatleri, Büyükderbent-Pendik tren saatleri, Köseköy-Pendik tren saatleri, Hereke-Pendik tren saatleri.

Ada Ekspresi Treni duruş ve kalkış yaptığı istasyonlar
Adapazarı Gar, Mithatpaşa, Arifiye, Sapanca, Büyükderbent, Köseköy, İzmit YHT, Derince YHT, Yarımca YHT, Hereke YTH, Gebze, Çayırova, Tuzla, Tersane, İstanbul (Pendik)